טרי
WNSC משק הבית אדים, אוויר מכשיר אדים נייד עבור נסיעות לשימוש בבית ובמשרד(ירוק, פיזה המגדל הנטוי סוג)

WNSC משק הבית אדים, אוויר מכשיר אדים נייד עבור נסיעות לשימוש בבית ובמשרד(ירוק, פיזה המגדל הנטוי סוג)

זמינות: זמין.
ILS 31.70

פשוט מראה אופנתי, פרקטי לשימוש.קל משקל, בגודל קטן, קל לאחסן ולשאת, מתאים לשימוש בבית, משרד.ננו מולקולות מים, לעשות את זה מפוזר באוויר מבלי לייצר טיפות מים, לא להרטיב את השולחן, והם קלים יותר לספוג.פעולה שקטה ואין קרינה, מתאים לשימוש במהלך העבודה או תנומה, נוזלים, טיפול בעור.Macromolecule ננו atomization טכנולוגיה, מים חלקיקים לחדור עמוק לתוך העור על לחות עור מיובש.עשוי מחומר באיכות גבוהה, מוצק ועמיד. 2 צבעים של אדים הם לא חובה, אתה יכול לבחור על פי העדפה.תכונה : 1. Macromolecule ננו atomization טכנולוגיה, מים חלקיקים לחדור עמוק לתוך העור על לחות עור מיובש.2. ננו מולקולות מים, לעשות את זה מפוזר באוויר מבלי לייצר טיפות מים, לא להרטיב את השולחן, והם קלים יותר לספוג.3. פעולה שקטה ואין קרינה, מתאים לשימוש במהלך העבודה או תנומה, נוזלים, טיפול בעור.4. פשוט מראה אופנתי, פרקטי לשימוש.קל משקל, בגודל קטן, קל לאחסן ולשאת, מתאים לשימוש בבית, משרד.5. עשוי מחומר באיכות גבוהה, מוצק ועמיד. 2 צבעים של אדים הם לא חובה, אתה יכול לבחור על פי העדפה.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : אוויר Humidifier Material : ABSOperating הוראות : 1. לחץ כדי להפעיל את ספריי.לאחר שנורית החיווי יידלק למשך 10 שניות, האור יוצא החוצה, זה יהיה באופן אוטומטי כיבוי, לאחר 2.5 שעות מצטבר של זמן.לחץ שוב כדי להפעיל את המגב ספריי (5 שניות, 5 שניות off), נורית החיווי יהפוך למשך 10 שניות, האור יצא, זה יהיה באופן אוטומטי כיבוי, לאחר 5 שעות, ולאחר מכן לחץ על ביטול.2. לחץ לחיצה ארוכה על במשך 2שניות כדי להפעיל את מחוון האור, ולאחר מכן לחץ לחיצה ארוכה במשך כ 2-שניות כדי לכבות את המחוון.רשימת החבילות : 1 x Humidifier1 x USB Cable1 x כותנה מקל.

פרטים

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Air Humidifier
Material:
ABS
Operating Instructions:
1. Click to turn on the spray. After the indicator light turns on for 10 seconds, the light goes out, and it will automatically shut down after 2.5 hours of accumulated time. Click again to turn on the intermittent spray (5 seconds on, 5 seconds off), the indicator light will turn on for 10 seconds, the light will go out, and it will automatically shut down after 5 hours, and then click off. :
2. Long press for 2 seconds to turn on the indicator light, and then long press for 2 seconds to turn off the indicator. :
Package List:
1 x Humidifier :
1 x USB Cable :
1 x Cotton Stick :

מבחר לקוחות

3 ערפל מצבי 3.5 L / 0.92 ליטר מיכל מים מאפשר עד 24 שעות רציפה של המון ערפל.גבוהה / 03, בינוני / 02, נמוך / 01 ערפל מצב י�

מאוד נוח ושימושי מפזר.זה לא דורש התקנה פשוטה בדרכים פתרון עבור צרכים רבים.אילם באנרגיה, יכול לשמש עבור 4 ש

קל לשימוש : פשוט גישה אספקת חשמל ואז לשים אותו לתוך מים.יישומים : רכב, נסיעות, בית, משרדים, חיצונית, חדר השי�

✪ לקוח יקר ברוך הבא לחנות שלנו.החנות שלנו יש סוגים שונים של אוויר מכשיר אדים על הבחירות שלך...

אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההו

להפוך לנשום טוב יותר : זה רב תכליתיים רכב מיני מכשיר אדים משתמש ננוספריי כדי להפיץ את מולקולות המים באופן

【הקרירים.】 : בשלום לחות האוויר עד 4 שעות של פעולה רציפה, אז אתה יכול לנשום לרווחה ולקבל יותר שינה נינוחה...

לוחשת בשקט & בלילה אור : לא גרגור או מטפטף רעש, בזכות עיצוב חדשני.להוסיף שמן אתרי מיד ערפל שקע(השיטה היעילה

את מכשיר האדים של builtin חיישן הלחות מתאים את עצמו באופן אוטומטי ערפל רמה, כדי לשמור על רמה נוחה של לחות, כך �

קל לשימוש : פשוט גישה אספקת חשמל ואז לשים אותו לתוך מים.יישומים : רכב, נסיעות, בית, משרדים, חיצונית, חדר השי�

Scroll